Nikon COOLPIX S6800 i Nikon COOLPIX S5300 z zoomem cyfrowym Dynamic Fine Zoom

Nikon COOLPIX S6800 i Nikon COOLPIX S5300  z  zoomem cyfrowym Dynamic Fine Zoom

Nowe modele aparatów Nikon COOLPIX S6800 i Nikon COOLPIX S5300 posiadają funkcję obsługi sieci Wi-Fi, matrycę CMOS, wykonaną w technologii BSI o rozdzielczości 16 mln pikseli. Zostały również wyposażone w funkcję Dynamic Fine Zoom, pozwalającą uzyskać zoom cyfrowy dwukrotnie przekraczający maksymalne powiększenie oferowane przez zoom optyczny, z zachowaniem maksymalnej rozdzielczości zdjęcia.


Nikon COOLPIX S6800 dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi umożliwia przesyłanie zdjęć bezpośrednio do urządzeń mobilnych oraz dzielenie się nimi w serwisach społecznościowych. Funkcja łączności Wi-Fi pozwala także na korzystanie ze smartfona lub tabletu do zdalnego sterowania aparatem, co przydaje się zwłaszcza przy autoportretach oraz zdjęciach grupowych. Obiektyw NIKKOR z 12-krotnym zoomem optycznym posiada zakres ogniskowych 25–300 mm, 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem