Nikon Coolpix S8100 - test

Nikon Coolpix S8100 - test

Po przeszło roku od premiery stylowego kompaktu Nikon Coolpix S8000, przyszła pora na test jego następcy – modelu S8100. Wprowadzono w nim kilka nowinek technicznych opisywanych w materiałach reklamowych. Czy producentowi udało się poprawić mankamenty poprzednika, nie zatracając jednocześnie jego silnych atutów? Zapraszamy do lektury testu.

Budowa i menu


Testowany aparat, podobnie jak jego poprzednik, zbudowany jest w sposób bardzo solidny, niebudzący zastrzeżeń. Coolpixa S8100 łatwo jest schować do kieszeni, a elementy sterujące są jednocześnie na tyle duże, że operowanie nimi nie powinno dostarczać trudności. Nowy Nikon wyróżnia się ponadto ciekawym, estetycznym designem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem