Nikon D3400 - amatorska lustrzanka cyfrowa z technologią SnapBridge

Nikon D3400 - amatorska lustrzanka cyfrowa z technologią SnapBridge

Nikon D3400 to pierwsza amatorska lustrzanka cyfrowa firmy Nikon wyposażona w technologię SnapBridge, dedykowana dla osób, które chcą przejść od "pstrykania" do fotografowania z możliwością natychmiastowego udostępniania wykonanych zdjęć. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth low energy (BLE) opracowana przez firmę Nikon aplikacja SnapBridge zapewnia stałą łączność między aparatem, a smartfonem lub tabletem, przy niewielkim zużyciu energii.


Aparat Nikon D3400 został wyposażony w dużą matrycę formatu DX o rozdzielczości 24,2 mln pikseli, procesor EXPEED 4 i obiektyw NIKKOR. Jak zapewnia producent w modelu D3400 zachwyca również niezwykła łatwość uzyskiwania doskonałych zdjęć w słabym oświetleniu oraz gładkie rozmycie tła na zdjęciach portretowych. Miłośnikom filmowania funkcja nagrywania filmów D-Movie firmy Nikon pozwoli z łatwością uzyskać kinematograficzną jakość ujęć. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem