Nikon D3X w rękach rosyjskich kosmonautów - zobaczcie zdjęcia

Nikon D3X w rękach rosyjskich kosmonautów - zobaczcie zdjęcia

Już nie tylko Soichi Noguchi publikuje swoje fotografie Ziemi wykonane z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W Sieci pojawiły się zdjęcia wykonane lustrzanką Nikon D3X (i D3) przez kosmonautów Roscosmos - Rosyjskiej Federalnej Agencji Kosmicznej.


Zorza polarna, wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej, Moskwa z "kosmicznej" perspektywy - między innymi takie oto tematy uwiecznione zostały przez kosmonautów Roscosmos za pomocą aparatu Nikon D3X. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się wiele publikacji traktujących o tym ciekawym rodzaju fotografii (między innymi nowe zdjęcia prosto z przestrzeni kosmicznej). Rosyjska Federalna Agencja Kosmiczna udostępniła tymczasem kolejne zdjęcia, wykonane przez swoich astronautów za pomocą nowych, pełnoklatkowych lustrzanek firmy Nikon. Znaleźć w nich można prawdziwe perełki, jak na przykład niżej widoczne zorze polarne, nietypowe zdjęcia chmur czy rewelacyjnie przedstawioną zimę w północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem