Nikon D600 - pierwsza tańsza lustrzanka pełnoklatkowa

Nikon D600 - pierwsza tańsza lustrzanka pełnoklatkowa

Nikon D600 to pierwsza pełnoklatkowa lustrzanka, która została przygotowana z myślą o entuzjastach, a nie profesjonalistach (choć ci drudzy również z powodzeniem mogą jej używać). Aparat bazuje na matrycy formatu FX o rozdzielczości 24.3 megapikseli, 39-polowym systemie AF, szerokim zakresie czułości, dużym, 3.2-calowym monitorze LCD oraz wizjerze optycznym ze stuprocentowym pokryciem kadru.


Nikon D600 ma sprawić, że lustrzanki pełnoklatkowe staną się dostępne dla szerszego niż dotąd grona użytkowników. Serwisy plotkarskie kipiały informacjami o tym modelu; nic zresztą dziwnego, bo to pierwsza tego typu inicjatywa na rynku. Do tej pory ceny DSLR opartych na matrycach formatu 35 mm były wycenione w sposób zaporowy dla większości chętnych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem