Nikon D700 - test

Nikon D700 - test

Nikon D700 to aparat, który od dłuższego już czasu figuruje na liście najważniejszych produktów tej firmy. Wkrótce najprawdopodobniej w ofercie japońskiego producenta pojawi się następca modelu D700, dziwić więc może, dlaczego dopiero teraz publikujemy jego test. Odpowiedź jest prosta - radykalnie opadające ceny D700 zmuszą wiele osób do zastanowienia się nad przejściem w pełną klatkę, inni znów zapytają się - czy warto będzie kupić następcę?

Wygląd, ergonomia użytkowania i elementy sterujące


Aparat Nikon D700 prezentuje typowy dla wyższych modeli poziom wykonania. Mimo że obudowa jest bardzo podobna do tej zastosowanej w modelu D300, wykonano ją dokładniej. Cóż – w końcu D700 sygnowano oznaczeniem Made In Japan, co jest synonimem wyższej jakości. Warto podkreślić, że z dzisiejszego zakresu aparatów cyfrowych Nikona, tylko D700, D3x i D3S są montowane w kraju kwitnącej wiśni.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem