Nikon D7000

Nikon D7000

Nikon D7000, czyli aparat stanowiący "pomost" między D90 a D300/D300s. Pośród jego głównych wyróżników znajdują się 16.2-megapikselowa matryca CMOS zamknięta w magnezowym korpusie, nowy czujnik pomiaru światła, nowy, 39-polowy autofocus, wizjer o 100-procentowym pokryciu kadru, filmowanie w Full HD, dwa gniazda na karty SD i sześć klatek na sekundę w trybie seryjnym.


Nikon D7000 to najnowsza propozycja w segmencie DX, wykorzystująca nową matrycę CMOS o rozdzielczości 16.2 megapiksela, która z kolei współpracuje z procesorem obrazu EXPEED 2. Sensor umożliwia wykonywanie zdjęć z czułością ISO od 100 do 6400 (z możliwością rozszerzenia do 25600 ISO), i - jak deklaruje producent - zapewnia niski poziom szumów. Kolejną nowością jest czujnik pomiaru światła, bazujący na matrycy RGB o rozdzielczości 2016 pikseli. Użytkownikom zostanie też oddany do dyspozycji układ celowniczy ze szklanym pryzmatem pentagonalnym o 100-procentowym pokryciu kadru i powiększeniu 0.94x.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem