Nikon D7000 - firmware 1.02

Nikon D7000 - firmware 1.02

Nikon wydał aktualizację oprogramowania dla lustrzanki D7000. Firmware w wersji 1.02 wnosi kilka udoskonaleń związanych z, między innymi, redukcją szumów i filmowaniem.


Nikon, publikując nowy firmware dla lustrzanki D7000, usprawnił algorytm odszumiania - oprogramowanie aparatu będzie usuwać zakłócenia przy czasach migawki dłuższych niż jedna sekunda (poprzednio osiem sekund) przy zaznaczonej funkcji [Long Exp. NR]. Modyfikacja została też wprowadzona w kwestii filmowania. Nagrane materiały powinno teraz bez żadnych problemów dać się edytować w dowolnym programie do cięcia filmów. Wcześniej mogły pojawiać się komplikacje przy niektórych aplikacjach. Więcej szczegółów związanych z nowym firmware znajdziecie na stronie producenta. Stamtąd też można ściągnąć potrzebne pliki i przeczytać instrukcję aktualizacji.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem