Nikon D7200

Nikon D7200

Firma Nikon zaprezentowała nową cyfrową lustrzankę jednoobiektywową - model Nikon D7200. Aparat został wyposażony w matrycę o rozdzielczości 24,2 mln oraz nagrywanie filmów w Full HD w rozdzielczości 1080/60p, a także wbudowane funkcje Wi-Fi1 oraz NFC.


Nikon D7200 posiada system autofokusa Multi-CAM 3500 II, wyposażony w 51 pól AF, który umożliwia precyzyjne ustawienie ostrości na obiekcie przy oświetleniu na poziomie -3 EV. Aparat został wyposażony w funkcje  fotografowania w technice rysowania światłem i rejestrowania filmów poklatkowych. Model Nikon D7200 jest też pierwszą cyfrową lustrzanką jednoobiektywową firmy Nikon z obsługą technologii NFC (Near Field Communication).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem