Nikon D780 - poznaj hybrydę lustrzanki i bezlusterkowca

Nikon D780 - poznaj hybrydę lustrzanki i bezlusterkowca

Nikon D780 to zaprezentowany w tym tygodniu aparat, który według producenta ma łączyć w sobie ducha lustrzanek i bezlusterkowców (konkretnie aparat ten ma stanowić hybrydę pomiędzy Nikonem D750 i Z6). Najnowszy produkt stanowi więc kontynuację świetnych osiągów swojego poprzednika, łącząc funkcję lustrzanek z mniejszym, lżejszym i tańszym korpusem.


Nikon D780 - poznaj jego możliwości

Wewnątrz Nikona D780 można znaleźć pełnoklatkowy sensor CMOS z tylnym podświetleniem BSI o rozdzielczości 24,5 MP, który wspiera procesor obrazu EXPEED 6 (w modelu D750 dostępny był EXPEED 4). Procesor obrazu jest więc taki sam jak w bezlusterkowych aparatach Z6 i Z7, co zapewnia większą prędkość działania, mniejsze zużycie energii i lepszą wydajność w słabym świetle. Maksymalna wartość ISO to 512 000 (w porównaniu z 128 000 u poprzednika) i można ją rozszerzyć do 204 800. Nikon D780 jest zdolny do wykonywania zdjęć seryjnych z prędkością 7 kl./s w pełnej rozdzielczości.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem