Nikon D850 oficjalnie – lustrzanka doskonała?

Nikon D850 oficjalnie – lustrzanka doskonała?

Po długim (nawet jak na tę firmę) okresie plotek, stopniowo ujawnianych szczegółów, przecieków i drażniących wyobraźnię materiałach promocyjnych Nikon odkrył wreszcie karty. Małoobrazkowa lustrzanka oznaczona symbolem D850 została wreszcie zaprezentowana publiczności zupełnie otwarcie. I co tu dużo mówić, zapowiada się na to, że mamy do czynienia z naprawdę mocnym kawałkiem sprzętu.


Koniec spekulacji! Choć tak naprawdę wszystko, co najważniejsze zostało już powiedziane i, jak się okazuje, potwierdziło się praktycznie w 100 procentach. Niemniej jednak Nikon D850 znany jest już oficjalnie i jest to wiadomość, na jaką wielu czekało. A czy warto było czekać? Zdecydowanie tak! Nowy Nikon z rodziny D8xx jest – nie bójmy się użyć tego określenia – potworem, który pod względem parametrów deklasuje nie tylko konkurencję, ale i własne rodzeństwo. W tym kontekście naprawdę nie dziwi decyzja firmy dotycząca tak znaczącej różnicy w numeracji. "Osiemsetpięćdziesiątka" wyróżnia się, bo po prostu musi się wyróżniać.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem