Nikon potwierdza prace nad modelem lustrzanki D850

Nikon potwierdza prace nad modelem lustrzanki D850

Wszyscy, którzy z niecierpliwością wyczekują następcy najbardziej zaawansowanej małoobrazkowej lustrzanki nie-reporterskiej (a więc bez zintegrowanego gripu do zdjęć pionowych) od Nikona mogą już zacząć zacierać dłonie. Firma oficjalnie potwierdziła zaawansowane prace nad modelem Nikon D850. Szczególną okazją do tej premiery będzie z pewnością 100-lecie firmy, która jako Nippon Kōgaku Kōgyō Kabushikigaisha (Japońskie Zakłady Optyczne) została założona 25 lipca 1917 roku.


Informacja prasowa dotycząca prowadzonych prac nad modelem aparatu cyfrowego o nieujawnionych jeszcze parametrach może zakrawać o megalomanię, ale trzeba przyznać, że tym razem sytuacja jest szczególna. Mamy bowiem do czynienia z długo wyczekiwanym modelem jednego z największych potentatów na tym rynku, który w dodatku obchodzi setną rocznicę swojego istnienia. Bez wątpienia więc kierownictwo Nikona zasłużyło więc na dumę, z jaką ogłaszają rychłą (miejmy nadzieję) premierę aparatu Nikon D850. Tym bardziej, że najwyraźniej chce to zrobić z rozmachem – jak sugeruje chociażby prezentowany poniżej krótki film reklamowy, zrealizowany za pomocą przedprodukcyjnych (a może nawet prototypowych?) wersji tego aparatu.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem