Nikon pracuje nad pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym w formacie FX i obiektywami NIKKOR z nowym mocowaniem.

Nikon pracuje nad pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym w formacie FX i obiektywami NIKKOR z nowym mocowaniem.

Dzięki zastosowaniu przez firmę Nikon nowego mocowania aparat bezlusterkowy i obiektywy NIKKOR, które są przedmiotem tych prac, pozwalają osiągnąć zupełnie nowy wymiar wydajności optycznej. Aparat bezlusterkowy jest wynikiem zaawansowanych możliwości optycznych i produkcyjnych firmy Nikon, jakie udało jej się osiągnąć w ciągu 100 lat swojej działalności, jak również doskonałej technologii przetwarzania obrazu. Wiedza zgromadzona w procesie rozwoju lustrzanek cyfrowych firmy Nikon także w wysokim stopniu przyczyniła się do opracowania tego nowego rozwiązania.Nowy aparat bezlusterkowy Nikon i obiektywy NIKKOR są efektem naszego dążenia do zapewnienia fotografom możliwości rejestrowania zdjęć lepszych niż kiedykolwiek wcześniej.

Prowadzimy także prace nad nowym adapterem do mocowania przeznaczonym dla nowego aparatu bezlusterkowego. Będzie on obsługiwać obiektywy NIKKOR z mocowaniem F wchodzące w skład systemu lustrzanek cyfrowych firmy Nikon, rozszerzając wybór opcji dostępnych dla fotografów.

Dzięki wprowadzeniu do swojej oferty nowego aparatu bezlusterkowego oraz kontynuowaniu prac nad lustrzankami cyfrowymi firma Nikon nadal będzie pełnić wiodącą rolę w rozwoju kultury fotografii, oferując klientom wybór możliwości korzystania z unikatowych zalet każdego z systemów.

Dostępne są specjalne materiały związane z nowym produktem Nikona produktem. Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony w celu zapoznania się z nowo dodaną zawartością.

Szczegółowe informacje, w tym data premiery i sugerowana cena detaliczna, zostaną podane w późniejszym terminie.

Reklama

 

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Aparat fotograficznyKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

z cyklu: siedziało sobie ... I tak cię złapię! Facelia Wrzosowisko Śnieżne Kotły Niepewny krok naprzód... Jeszcze pachnie wiosną:)