Nikon publikuje nowe zdjęcia z Kosmosu

Nikon publikuje nowe zdjęcia z Kosmosu

Nikon udostępnił 18 fotografii wykonanych przez astronautów NASA z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Część z nich zarejestrowana została lustrzankami D3S z zamocowanymi obiektywami AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED, część pozostałym sprzętem, znajdującym się na pokładzie ISS.


Zamówione przez National Aeronautics and Space Administration lustrzanki D3S i obiektywy 14-24/2.8 dotarły na pokład Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) na początku kwietnia tego roku. Są to te same produkty, które możemy kupić w dobrym sklepie fotograficznym; nie dokonano w nich żadnych modyfikacji. Współpraca firmy Nikon z amerykańską agencją kosmiczną sięga wczesnych lat 70. - przez ten czas astronauci NASA zarejestrowali ponad 700 tysięcy zdjęć, wśród których możemy znaleźć unikalne fotografie Kosmosu czy Ziemi widzianej z perspektywy ISS.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem