Nikon Z 7 oraz Nikon Z 6 - pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe formatu Nikon FX

 Nikon Z 7 oraz Nikon Z 6 - pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe formatu Nikon FX

Firma Nikon z przyjemnością ogłasza premierę pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych formatu Nikon FX, Z 7 i Z 6, oraz obiektywów NIKKOR Z z nowym mocowaniem o większej średnicy.


Nikon Z 7  Nikon Z 6 z systemem mocowania Z – bez lustra od nowa

System mocowania Z składa się z aparatów bezlusterkowych z nowym mocowaniem o większej średnicy, a także zgodnych obiektywów NIKKOR i akcesoriów. Jest realizacją naszej wizji dążenia do osiągnięcia zupełnie nowego wymiaru jakości optyki. Opiera się na tradycyjnej już dla firmy Nikon jakości, doskonałej technologii fotograficznej, świetnej funkcjonalności oraz niezawodności znanej już z naszych lustrzanek cyfrowych.

Podstawowym elementem systemu Z jest nowe mocowanie o większej średnicy, które daje większą swobodę projektantom obiektywów, a także poszerza możliwości twórcze użytkowników aparatów. W ofercie systemu mocowania Z znajdzie się wiele zróżnicowanych i zaawansowanych obiektywów*, w tym najjaśniejszy w historii firmy obiektyw z przysłoną f/0,95. Ponadto nowy adapter do mocowania zapewni zgodność z obiektywami NIKKOR F, oferując fotografom jeszcze większy wybór.

Litera Z oznacza początek zupełnie nowego rozdziału. System Nikon Z wyraża nasze dążenie do osiągnięcia niezrównanej wydajności. Kompletnie zmienia definicję tego, co jest możliwe, oraz daje fotografom dostęp do narzędzi zapewniających im jeszcze większą swobodę twórczą.

Firma Nikon zwiększy wartość aparatów bezlusterkowych, utrzymując swoją tradycję jakości i reagując na ewolucję technologii fotograficznej. Oferując fotografom nowe ekscytujące produkty, utrzymamy swoją dominującą pozycję w branży.

* Spośród wymiennych obiektywów do lustrzanek Nikon i zaawansowanych aparatów z wymiennymi obiektywami

 

Nikon Z 7  Nikon Z 6

Informacje o aparatach Nikon Z 7 i Nikon Z 6

Aparaty Z 7 i Z 6 są wyposażone w nowe pełnoklatkowe matryce CMOS firmy Nikon formatu FX wykonane w technologii BSI. Mają też wbudowany AF z detekcją fazową w płaszczyźnie ogniskowej i najnowszy procesor przetwarzania obrazu EXPEED 6.

Model Z 7 ma 45,7 mln efektywnych pikseli i obsługuje standardowy zakres czułości ISO 64–25600. W połączeniu z obiektywami NIKKOR Z aparat zapewnia zachwycający poziom ostrości i szczegółowości zdjęć aż po same krawędzie kadru.

Z 6 to wszechstronny aparat formatu FX z 24,5 mln efektywnych pikseli, obsługujący standardowy zakres czułości ISO 100–51200. Model Z 6 zapewnia doskonałą wydajność przy wyższych ustawieniach czułości i umożliwia pełnoklatkowe nagrywanie filmów 4K UHD z odczytem pełnych pikseli. Dzięki temu poradzi sobie w wielu rozmaitych zastosowaniach, na przykład podczas fotografowania w słabo oświetlonych miejscach lub w trakcie nagrywania filmów.

Ceny aparatów Nikon Z 7 i Nikon Z 6


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem