Nikon Coolpix P80: test kolejnego megazoomu.

Nikon Coolpix P80: test kolejnego megazoomu.

Redakcja SwiatObrazu.pl ma przyjemność przetestować kolejny z megazoomów konkurujących ze sobą coraz silniej na rynku. Tym razem aparat firmy Nikon - Coolpix P80.


br> PIERWSZE WRAŻENIE:
Nikon P80 po wyjęciu z pudełka robi bardzo dobre wrażenie. Czarna, matowa obudowa nadaje mu wygląd podobny do profesjonalnych lustrzanek cyfrowych. Jest lekki i niewielki, ale dobrze leży w ręce. Srebrne przyciski dodatkowo nadają mu elegancji. Rozkład przycisków jest podobny jak w lustrzankach cyfrowych. Na górnej ściance znajdziemy pokrętło zmiany trybu: P, A, S, M, automatyczny, portret, ruch, filmowanie, ustawienia. Na tylnej ściance, obok ekranu LCD znajdziemy ułożone w okrąg przyciski do nawigacji i jednocześnie do zmiany najważniejszych parametrów: tryb makro, lampa błyskowa, korekcja ekspozycji, samowyzwalacz.
Oprócz tego przycisk menu pozwala wejść głębiej w ustawienia, a funkcje, na które mamy wpływ w menu zależą od trybu jaki mamy wybrany na pokrętle.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem