Nikon CoolPix S570 - nowy elegancik

Nikon CoolPix S570 - nowy elegancik

Koncern Nikon poinformował w dniu dzisiejszym o nowych aparatach kompaktowych poszerzających dotychczasową ofertę tego producenta. Wśród nowości znajduje się między innymi kolejny model należący do serii S - aparatów charakteryzujących się stylową i smukłą obudową. Nikon CoolPix S570 wyposażono w matrycę o rozdzielczości 12 milionów pikseli i w szerokokątny obiektyw NIKKOR z 5?krotnym zoomem optycznym.


Nowy aparat firmy Nikon - model CoolPix S570 wyposażono w pełną gamę nowoczesnych funkcji i kilkanaście trybów tematycznych. Wśród nich ciekawym rozwiązaniem jest elektroniczna redukcja drgań (VR) oraz opcja Wykrywania Ruchu. Dzięki nim aparat kontroluje szybkość otwarcia migawki oraz ustawienia wartości czułości ISO.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem