Nikon D3X najlepszy według EISA

Nikon D3X najlepszy według EISA

Firma Nikon donosi, że jej aparat D3X został wybrany najlepszym produktem w konkursie European Professional Camera organizowanym przez European Imaging and Sound Association. Nikon zdobywa rzeczone wyróżnienie drugi rok z rzędu - w roku ubiegłym nagrodzony został model D3.


D3X wyróżnia przetwornik CMOS o imponującej rozdzielczości - 24,5 miliona pikseli, zapewniający najwyższą jakość obrazu. Pozwala to używać sprzętu zarówno przy fotografowaniu krajobrazów, jak i do fotografii studyjnej. Niski czas reakcji migawki umożliwia szybkie seryjne "strzelanie" przy czułości nawet do 6 400 ISO. Te cechy w połączeniu z mobilnością sprzętu, jego elastycznością i wygodą obsługi stały się przyczynkiem do nagrody EISA.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem