Nikon D3X w Warszawie - premiera inna niż wszystkie

Nikon D3X w Warszawie - premiera inna niż wszystkie

Takiej formy polskiej premiery najnowszej profesjonalnej lustrzanki Nikon D3X nikt się nie spodziewał. Zorganizowana we włoskim stylu, w dniu 1 grudnia 2008 w salonie fryzjerskim Towarek & Goszcz w Warszawie, od samego początku trzymała w napięciu. Wszystko to dzięki świetnej grze aktorskiej Dona Victorio, czyli Wiktora Sobolewskiego z Nikon Polska który wcielił się w postać sycylijskiego gangstera Vito Corleone.


Kamienna twarz, niski i spokojny ton głosu oraz starannie dobierane słowa, budowały nastrój grozy i powagi, a niekiedy także śmiech do rozpuku. Mimo, że forma prezentacji miała charakter rozrywkowy, to całość zorganizowana została profesjonalnie. Na kluczowe pytania dotyczące specyfikacji technicznej Nikona D3X odpowiadał Paweł Duma.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem