Nokia ma powrócić jako androidowy smartfon z zaawansowanym aparatem cyfrowym

Nokia ma powrócić jako androidowy smartfon z zaawansowanym aparatem cyfrowym

Fińska firma HMD Global, która na przełomie listopada i grudnia przejęła od Microsoftu prawo do wyłącznego użytku marki Nokia przez okres następnych 10 lat zapowiada wypuszczenie pierwszych nowych telefonów z kultowym logo już w lutym przyszłego roku. Z pierwszych doniesień wynika, że w ofercie tej znaleźć się mogą konstrukcje bardzo zaawansowane, wyposażone w wysokiej klasy moduły fotograficzne. Czyżby szykował się sprzęt marzeń dla ambitnych fotografów mobilnych?


Gdy nowopowstała finlandzka firma HMD Global (zrzeszająca głównie byłych pracowników upadłej fińskiej Nokii) ogłosiła wykupienie od Microsoftu prawa do korzystania z nazwy i logo legendarnej marki oraz przejęcie wielu istotnych patentów niezbędnych do działania w obszarze telefonii komórkowej i urządzeń mobilnych, u wielu miłośników urządzeń Nokia odżyła nadzieja na odrodzenie ich ukochanej marki, która dla Microsoftu okazała się być przysłowiową kulą u nogi. Niecałe 2 tygodnie po sfinalizowaniu transakcji firma, która przyjęła nowe logo i slogan "The Home of Nokia Phones" zapowiedziała dwa pierwsze nowe modele należące do klasy podstawowej. Teraz jednak pojawiły się pogłoski czegoś, co może zainteresować znacznie bardziej wymagających użytkowników – a przede wszystkim osoby lubiące fotografować.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem