Nowa linia premium telewizorów LG OLED 4K HDR w Polsce

Nowa linia premium telewizorów LG OLED 4K HDR w Polsce

Po raz pierwszy na polskim rynku firma LG Electronics zaprezentowała najnowszą linię telewizorów OLED TV 4K na 2016 rok. W tegorocznej propozycji dla polskich konsumentów znalazły się model LG SIGNATURE OLED G6 TV, zdobywca nagrody za innowację 2016 CES Best Innovation Award, oraz serie z płaskimi i zakrzywionymi ekranami LG OLED 4K: E6, C6 i B6. Jest to pierwsza na rynku tak szeroka oferta telewizorów z matrycami organicznymi.


Telewizory z linii super premium LG OLED SIGNATURE G6 oraz LG OLED E6 to pierwsze modele zaprojektowane zgodnie z nowatorską koncepcją wzorniczą Picture-On-Glass (obraz na szkle). Smukły panel OLED w najwyższej serii G6, mający zaledwie 2,57 mm głębokości, został osadzony na tafli przezroczystego szkła. W ten sposób umocniono całą konstrukcję, tworząc ekran, jedynie czterokrotnie grubszy od karty kredytowej. Układy elektroniczne telewizora przeniesiono do podstawy, to sprawia, że telewizor staje się nie tylko centrum domowej rozrywki, lecz także unikalnym elementem wystroju nowoczesnego wnętrza.

Pozostałe modele telewizorów z oferty na 2016 rok z zakrzywionym i płaskim ekranem Full Cinema Screen cechuje smukła ramka, pozbawiona elementów rozpraszających uwagę widzów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem