Nowa linia telewizorów LG Super DHD 4k z certyfikacją HDR Dolby Vision

Nowa linia telewizorów LG Super DHD 4k z certyfikacją HDR Dolby Vision

Telewizory zostały Wyposażone w panel IPS Quantum 4K, funkcje HDR Super z DOLBY VISION oraz najnowszą wersję systemu operacyjnego webOS 3.0. LG przygotowało w I połowie roku na polski rynek aż 8 serii telewizorów o różnej wielkości ekranu od 40” po 75” cali.


Technologia HDR Super zastosowana w najwyższych modelach linii telewizorów LG Super UHD TV 4K dostosowuje jasność i pozwala na uzyskanie szerszej palety barw. Jest to obecnie najwyższy standard technologii HDR dostępny na rynku zgodny z formatem Dolby Vision HDR preferowanym przez najlepsze studia filmowe. W odróżnieniu od innych technologii HDR, standard Dolby Vision analizuje treści klatka po klatce dostosowując optymalne parametry wyświetlania na ekranie telewizora w czasie rzeczywistym. Ponadto telewizory LG Super UHD są w stanie obsługiwać zarówno standard HDR Dolby Vision, jak i HDR10, co nie jest możliwe w przypadku telewizorów kompatybilnych tylko z formatem HDR10. Standard HDR Dolby Vision został zaimplementowany w najnowszych seriach TV LG UH950, UH850 oraz UH770. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem