Nowa powłoka ochronna - Gorilla Glass 5

Nowa powłoka ochronna - Gorilla Glass 5

Firma Corning, produkująca powłoki ochronne Gorilla Glass zaprezentowała właśnie nową wersję - Gorilla Glass 5. Poprzednik - wersja 4 wprowadzana była na rynek od jesieni 2014 roku. Nowa powłoka ma mieć dwukrotnie większą skuteczność - eksperymenty producenta wskazały, że przy upadkach z wysokości 1,6 m „przeżywalność” ekranu chronionego nową powłoką wynosi ok. 80%.


Corning prowadził badania, z których wynika, że 2/3 upadków smartfonów następuje z wysokości mieszczącej się w przedziale od talii do linii ramion. 85% badanych respondentów przyznało, iż przynajmniej raz upuściło smartfon w ciągu ostatniego roku. To pokazuje, jak bardzo powłoki ochronne przyczyniają się do zmniejszenia strat użytkowników.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem