Nowa linia średnioformatowych cyfrówek Leaf AFi-II i Aptus-II

Nowa linia średnioformatowych cyfrówek Leaf AFi-II i Aptus-II

Producent średnioformatowych lustrzanek cyfrowych firma Leaf zaprezentowała sześć nowych produktów, które mają zastąpić dotychczas oferowane. W ten sposób producent odnowił serię aparatów systemu Leaf AFi-II oraz tylne ścianki cyfrowe Aptus-II.


Seria AFi-II to kompletne systemy zawierające obiektyw, korpus oraz jedną z trzech przystawek cyfrowych umożliwiających rejestrowanie obrazu. W skład serii AFi-II wchodzą trzy modele oznaczone liczbami 6,7 oraz 10 zawierające jedną z trzech porzystawek linii Aptus-II oznaczoną tym takim samym numerem. Model AFi-II 10 wyposażony jest w przystawkę Aptus-II 10, a pozostałe AFi-II 6 i 7 analogicznie w swoje odpowiedniki. O możliwościach nowego systemu pisaliśmy 31 lipca 2008 w artykule „Średnioformatowe 56 Megapikseli w nowym Leaf AFi 10", dlatego tym razem  przypomnimy tylko najważniejsze cechy wspomnianego modelu oraz pozostałych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem