Nowa lustrzanka systemu Cztery Trzecie Olympus E-620

Nowa lustrzanka systemu Cztery Trzecie Olympus E-620

Firma Olympus zaprezentowała dzisiaj oficjalnie nową lustrzankę systemu Cztery Trzecie - E-620. Odchylany ekran LCD, matryca 12,3 milionów pikseli High-Speed Live MOS, 7 polowy autofokus, cztery zdjęcia na sekundę w serii i funkcje kreatywne to tylko kilka z wielu nowości jakie znaleźć można nowej niewielkich rozmiarów lustrzance Olympusa.


Nowa 620-tka zbliżona jest gabarytami do modeli E-520 i E-420 oraz funkcjonalnie do zaawansowanego E-30. Wyposażona w odchylany ekran LCD może wprowadzić nie małe zamieszanie na rynku, konkurując z takimi aparatami jak Panasonic Lumix DMC-G1 i Sony DSLR-A350. Ruchomy wyświetlacz to nie jedyny element, którym może się pochwalić nowy produkt firmy Olympus. Usprawnienia sięgają bowiem znacznie dalej. W E-620  oprócz nowej matrycy High-Speed Live MOS 12,3 miliona pikseli mamy do dyspozycji 7 punktowy autofokus z pięcioma czujnikami krzyżowymi (projektowany z myślą o profesjonalnym modelu E-3), zwiększoną w stosunku do modeli E-520/420 szybkostrzelność do 4 klatek na sekundę i promowane przez producenta w modelu E-30 funkcje kreatywne. Jeżeli komuś mało to na pokładzie apratu zainstalowano stabilizację obrazu o wydajności do 4 EV i nowość w postaci podświetlanych przycisków a także wielokrotną ekspozycję działającą w czasie kadrowania w trybie Live View oraz w postprocesie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem