Nowe jasne stałoogniskowe obiektywy Olympus M.ZUIKO Pro

Nowe jasne stałoogniskowe obiektywy Olympus M.ZUIKO Pro

Zgodnie z pojawiającymi się od pewnego czasu nieoficjalnymi doniesieniami, rodzina szkieł Olympus M.ZUIKO PRO powiększyła się w dniu dzisiejszym o dwie „stałki” o jasności f/1.2. Stanowią one z jednej strony uzupełnienie bardzo dobrze przyjętego ubiegłorocznego modelu M.Zuiko Digital ED 25 mm F1.2 PRO, a z drugiej rozwinięcie całej linii konstrukcji optycznych kierowanych do profesjonalistów i wymagających pasjonatów korzystających z zalet systemu Mikro Cztery Trzecie. Są to M.Zuiko Digital ED 17 mm F1.2 PRO oraz M.Zuiko Digital ED 45 mm F1.2 PRO.


Pierwszy naprawdę jasny obiektyw Olympusa z rodziny M.ZUIKO zaprezentowany rok temu spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem w branży fotograficznej i uzyskał bardzo dobre wyniki w testach (również tych przeprowadzonych przez nas), choć pojawiły się też głosy krytyki pod adresem gabarytów tego sprzętu, niezbyt ich zdaniem przystających do większości korpusów systemu Mikro Cztery Trzecie. Najbardziej jednak narzekali ci, którym nie odpowiadała ogniskowa tego obiektywu. Osoby te powinny być jednak obecnie najzupełniej usatysfakcjonowane. Do zaszczytnego "jasnego klubu" dołączyły bowiem dwie kolejne konstrukcje: Olympus M.Zuiko Digital ED 17 mm F1.2 PRO oraz Olympus M.Zuiko Digital ED 45 mm F1.2 PRO.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem