Nowe monitory Philips dla wymagających użytkowników

Nowe monitory Philips dla wymagających użytkowników

Popularny producent elektroniki użytkowej zaprezentował trzy nowe monitory kierowane do osób wymagających wyświetlaczy o wyśrubowanych parametrów – w tym również fotografów i grafików komputerowych. Pierwszym z nich jest Philips 492P8, czyli gigant o przekatnej 49 cali i proporcjach obrazu 32:9, natomiast drugi nosi nazwę Philips 436M6VBPAB i jest 43-calowym modelem formatu 4K wyposażonym w technologię HDR. Najbardziej apetycznie z punku widzenia fotografów prezentuje się natomiast model Philips 328P8K o przekątnej 32 cale i rozdzielczości 7680×4320 pikseli.


Okazją do zaprezentowania takiego bogactwa sprzętu są odbywające się właśnie w Berlinie targi IFA 2017. Gwiazdą stoiska elektronicznego potentata będzie niewątpliwie monitor Philips 492P8 – 49-calowy gigant, który w założeniu zastąpić ma dwa zwykłe monitory stojące obok siebie (często spotykana konfiguracja zarówno wśród osób wykorzystujących swój sprzęt w pracy, jak i graczy komputerowych).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem