Nowe oprogramowanie dla Samsunga NX1 radykalnie poprawia jego funkcjonowanie

Nowe oprogramowanie dla Samsunga NX1 radykalnie poprawia jego funkcjonowanie

Topowy korpus wchodzący w skład bezlusterkowego systemu NX, Samsung NX1 otrzymał właśnie najnowszą poprawkę oprogramowania wewnętrznego. Firmware opatrzony numerem 1.30 przynosi wiele zmian w funkcjonowaniu aparatu zarówno w trybie foto jak i wideo. Stanowi przy okazji dowód tego, jak dużo można usprawnić w funkcjonowaniu korpusu na drodze programowej.


Samsung NX1 to jeden z najbardziej rozbudowanych korpusów bezlusterkowych ostatnich lat i jednocześnie pierwszy w systemie NX, który z czystym sumieniem da się określić mianem profesjonalnego. Borykał się on jednak od początku swojego istnienia z rozmaitymi problemami natury funkcjonalnej i technicznej, co miały likwidować kolejne poprawki oprogramowania wewnętrznego, czyli firmware'u. Najnowsza wersja, nosząca numer 1.30 przynosi rekordową liczbę zmian w funkcjonalności aparatu i ma szansę przenieść komfort korzystania z tego korpusu na nowy poziom.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem