Nowe statywy i głowice Triopo

Nowe statywy i głowice Triopo

Statyw Triopo GT-3228X8C oraz głowice gimbalowe DG-1 i DG-2, a także głowica kulowa B-1 - oto nowe produkty marki Triopo dostępne na polskim rynku.


Delta, generalny dystrybutor akcesoriów fotograficznych marki Triopo, poinformował o wprowadzeniu nowych produktów do sprzedaży. Pierwszym z nich jest statyw GT-3228X8, w którym nowością są czterosekcyjne nogi wykonane z ośmiu warstw włókna węglowego, zespolone w wysokiej temperaturze z pomocą folii z włókien aramidowych. Włókna te cechują się dużą wytrzymałością na rozciąganie i stosowane są m.in. do produkcji kamizelek kuloodpornych oraz w konstrukcji masztów jachtowych. Nowy model zastępuje dotychczas oferowany GT-228C i - w porównaniu z nim - producentowi udało się zwiększyć średnicę ostatniej sekcji z 16 do 19 milimetrów. Statyw jest więc bardziej stabilny i lepiej tłumi drgania niż poprzednik. Lekka i wytrzymała konstrukcja statywu zapewnia dopuszczalny udźwig dochodzący do 15 kilogramów, dlatego dedykowany jest fotografom posługującym się przede wszystkim profesjonalnymi lustrzankami wyposażonymi w długie i ciężkie teleobiektywy. Maksymalna wysokość statywu z wysuniętą kolumną centralną wynosi 157.5 centymetra, całkowita waga bez głowicy to 1310 gramów. GT-3228X8 należy do podróżniczej serii Traveler, która wyróżnia się unikalnym systemem składania nóg w pozycji odwróconej o 180 stopni. W praktyce oznacza to łatwiejszy transport - po złożeniu długość statywu wynosi 45.5 centymetra. Sugerowana cena detaliczna - 599 złotych brutto.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem