Nowe tablety Wacom Bamboo z trybem pracy bezprzewodowej

Nowe tablety Wacom Bamboo z trybem pracy bezprzewodowej

Wacom prezentuje nową generację tabletów Bamboo Fun Pen & Touch, Bamboo Pen & Touch oraz Bamboo Pen. Po zakupie opcjonalnego adaptera będziemy mogli korzystać z nich w trybie bezprzewodowym.


Budżetowe tablety Wacom Bamboo w nowej odsłonie zyskują możliwość pracy bezprzewodowej. Mamy do dyspozycji trzy modele - Bamboo Fun Pen & Touch (mały/średni), Bamboo Pen & Touch (mały) oraz Bamboo Pen (mały). Sprzęty są kompatybilne zarówno z komputerami Mac, jak i PC. Producent wspomina o przeprojektowanym piórku, dysponującym teraz bardziej estetycznym kształtem, lepszej jakości przyciskami oraz nowym kształcie gumki. W dalszym ciągu możemy korzystać z 1024 poziomów nacisku, pozwalających na dokładne poruszanie kursorem. W części modeli możemy również posiłkować się multi-touchem - do obsługi tabletów wystarczą gesty palców.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem