Nowe telewizory Panasonic LED FX780 oraz FX600 i FX700

Nowe telewizory Panasonic LED FX780 oraz FX600 i FX700

Przedstawiamy nowe cienkie, zawierające szklane wykończenia flagowe telewizory Panasonic LED z serii FX780. Ich ramki w stylu Art & Interior oparto na niedawno wprowadzonych do oferty modelach OLED FZ950 i FZ800. Kolekcję telewizorów LED 4K uzupełniają dwie kolejne serie — FX600 i FX700, obejmujące eleganckie, smukłe modele wykonane z najwyższej jakości materiałów i dopracowane pod względem estetycznym.


Firma Panasonic poszerzyła granice stylistyki ekranów LED. W efekcie powstała seria modeli wykorzystujących estetykę Art & Interior, bezkompromisową pod względem formy i funkcjonalności. Wszystkie modele z serii FX740 i FX780, zamknięte w szklanej obudowie o bezramkowej, jednopłaszczyznowej konstrukcji, są atrakcyjne wizualnie zarówno z przodu, z tyłu, jak i z boku dzięki projektowi 360°, uwzględniającemu każdy punkt widzenia i ukrywającemu wszelkie elementy nieciekawe dla oka - za sprawą małej obudowy, w której ukryto złącza, wtapiającej się w całkowicie szklaną powierzchnię ekranu.

Znaczące poprawki estetyczne są widoczne nawet w przypadku serii FX700, o 20% cieńszej niż w ubiegłym roku i zamkniętej w obudowie z wysokiej klasy metalu. W przypadku wybranych wymiarów ekranu modele FX700 i FX600 są wyposażone w podstawki Switch Design, które można ustawić na pełnej szerokości telewizora lub bliżej siebie, zależnie od szerokości blatu stołu lub szafki.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem