Nowe wersje Adobe Camera RAW i DNG Converter

Nowe wersje Adobe Camera RAW i DNG Converter

Równolegle do najnowszej odsłony programu Adobe Photoshop Lightroom światło dzienne ujrzały moduł Adobe Camera RAW w wersji dla Photoshopa CS6 oraz program DNG Converter. Obydwie aplikacje noszą numer 8.1 i wzbogacone zostały o obsługę plików RAW z siedmiu nowych aparatów cyfrowych. Premiera ta jest zgodna z dotychczasową polityką firmy Adobe, zgodnie z którą nowe wersje Cyfrowej Ciemni i ACR-a oraz DNG Convertera ukazują się jednocześnie.


Podobnie jak w przypadku najnowszej, piątej już wersji Lightrooma lista obsługiwanych plików RAW wzbogaciła się o zdjęcia wykonane aparatami Hasselblad H5D-60, Olympus PEN E-P5, Olympus PEN E-PL6, Panasonic LUMIX DMC-G6, Panasonic LUMIX DMC-LF1, Phase One IQ260 (wersja nieostateczna) oraz Ricoh GR. Ponadto w przypadku modułu Adobe Camera RAW następujące obiektywy i aparaty zyskały wsparcie modułu do automatycznej korekty wad optyki:


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem