Nowe wyjątkowo odporne aparaty Pentax WG-1000 i WG-8

Nowe wyjątkowo odporne aparaty Pentax WG-1000 i WG-8

Pentax przedstawił dwa nowe, super wytrzymałe aparaty - modele Pentax WG-1000 i WG-8 - Cechują się przede wszystkim wytrzymałymi obudowami, które są w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi warunkami środowiskowymi i pogodowymi. Dodatkowo są także oczywiście wodoszczelne. Co ciekawe, producent przedstawia je nie tylko jako propozycje aparatów do rejestrowania sportów ekstremalnych i podróży, ale również do zadań specjalnych, takich jak dokumentowanie budowy czy w jednostkach medycznych.


Pentax WG-1000

Na początek mniejszy z aparatów - Pentax WG-1000. Jest to aparat opracowany głównie dla osób uprawiających sporty wodne, pływających po jeziorach i morzach czy po prostu odpoczywających nad wodą. Ale co ciekawe producent podpowiada, aby wykorzystać w go w placówkach medycznych, na budowie czy w innych nietypowych zastosowaniach. Dlaczego? Otóż model ten ma wytrzymałą obudowę, którą można czyścić środkami chemicznymi, a nawet łatwo dezynfekować. Ponadto obudowa pozwala na zanurzenie tego aparatu na głębokość do 15 m i wytrzymuje upadek z wysokości 2,5 m. Całość jest w pełni wodoszczelna i odporna na działanie kurzu i brudu.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem