Nowe kompakty Sony - Cyber-shot W180 i Cyber-shot W190

Nowe kompakty Sony - Cyber-shot W180 i Cyber-shot W190

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty dwóch nowych aparatów kompaktowych serii W - Cyber-shot W180 i Cyber-shot W190. Wyposażone zostały w matryce o rozdzielczości 10,1 i 12,1 megapikseli, obiektywy o zakresie ogniskowych 35-105 mm w ekwiwalencie dla małego obrazka i ekrany LCD o przekątnej 2,7 cala.


Na stronie Sony pojawiły się specyfikacje dwóch nowych cyfrowych aparatów kompaktowych serii W - Cyber-shot W180 i Cyber-shot W190. Model Cyber-shot W180 wyposażono w matrycę Super HAD CCD o rozmiarze 1/2.3 cala i rozdzielczości 10,1 megapikseli. Drugi aparat - Cyber-shot W190 posiada sensor o takim samym rozmiarze jednak jego rozdzielczość wynosi 12,1 megapikseli. Zakres czułości na jakich pracują obie matryce obejmuje wartości od ISO 100 do ISO 3200.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem