Nowe monitory NEC SpectraView dla grafików i fotografów

Nowe monitory NEC SpectraView dla grafików i fotografów

Firma NEC Display Solutions poinformowała dziś o wprowadzeniu na rynek trzech nowych modeli monitorów z serii SpectraView. Nowe panele to modele z 24, 26 i 30 calowymi matrycami panoramicznymi.
Poniżej publikujemy treść informacji prasowej firmy NEC.


NEC Display Solutions rozszerzył serię monitorów graficznych o 24-calowy model NEC SpectraView? 2490 ze sprzętową kalibracją oraz o dwa referencyjne monitory NEC SpectraView? Reference 2690 (26?) oraz SpectraView? Reference 3090 (30?) charakteryzujące się szerokim gamutem barwowym. Nowe modele wyposażone zostały w najwyższej klasy panele IPS oraz H-IPS, idealne do wykorzystania w aplikacjach graficznych. Rozdzielczość 1920 x 1080 i 2560 x 1600 pikseli w przypadku modelu NEC SpectraView? Reference 3090, jak również szeroki gamut barwowy aż 107% AdobeRGB oraz kąty widzenia sięgające 178 stopni w każdej płaszczyźnie, pozwalają cieszyć się doskonałym, ostrym obrazem o bogatym nasyceniu kolorów. Ponadto monitory charakteryzują się doskonałym odwzorowaniem kolorów dzięki trzem programowalnym 12-bitowym tablicom LUT pozwalającym osiągnąć 36 bitowe przetwarzanie informacji o kolorze. NEC Display Solutions połączył w nowych monitorach zaawansowaną technologię oraz wysokie możliwości ergonomiczne z korzystną ceną.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem