Nowe ścianki cyfrowe Mamiya M

Nowe ścianki cyfrowe Mamiya M

Renomowany producent sprzętu fotograficznego, Mamiya Digital Imaging wprowadza na rynek trzy nowe ścianki cyfrowe. Jest to kolejny krok w rozbudowie cyfrowego systemu aparatów średnioformatowych jakie realizuje Mamiya a nowe modele to: M18, M22 i M31.


Nowe produkty zostały zaprojektowane dla aparatów serii 645 AFD jednak można korzystać z zalet ścianek również ze starszymi modelami linii RZ PRO. Aby taka współpraca była możliwa konieczne jest zakupienie adaptera HX701. Prócz tego z pomocą FlexAdapter nowe ścianki można używać z aparatami wielkoformatowymi.

Ścianki będą sprzedawane jako samodzielne produkty lub w zestawie z korpusem Mamiya 645AFDIII i obiektywem Sekor AF 80 mm F2.8D. Cena oraz termin pojawienia się sprzętu w sklepach nie został ujawniony.

 

Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem