Nowość: plecak Crumpler Muffin Top Half Photo

Nowość: plecak Crumpler Muffin Top Half Photo

Marka Crumpler słynie z produkcji wysokiej jakości toreb i plecaków na sprzęt fotograficzny. Nietuzinkowe wzornictwo to znak rozpoznawczy jej produktów, które cieszą się coraz większym powodzeniem. Nadchodzący nowy rok to okres, w którym producent zamierza przedstawić nową kolekcje swoich wyrobów. Plecak fotograficzny Muffin Top Half Photo to jedna z nowinek rynkowych, która jest już dostępna w sklepach.


Plecak pozwala na przenoszeni małego zestawu fotograficznego składającego się z aparatu, dwóch obiektywów, lampy błyskowej oraz akcesoriów. Komputer można schować do wydzielonej komory, która pomieści laptop z matrycą 15?. Górna kieszeń to miejsce na wszelakie akcesoria i niezbędne w danej chwili drobiazgi.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem