Nowy film dla Polaroidów

Nowy film dla Polaroidów

Jeśli dysponujecie aparatem Polaroid 600, zainteresuje Was zapewne wiadomość o wprowadzeniu przez Impossible Project nowego filmu - PX 680 Color Shade First Flush.


Nowa propozycja grupy Impossible Project ma zastąpić popularny niegdyś film Polaroid 600, którego produkcja została wstrzymana w roku 2008. PX 680 Color Shade First Flush będzie kompatybilny - poza aparatami z linii 600 - również z modelami SX-70, o ile użyjemy filtra szarego (neutral density). Materiały sprzedawane będą w paczkach po osiem "klatek" i kosztują 22 dolary (ok. 60 złotych). Na stronach grupy Impossible udostępniono sporą ilość przykładowych zdjęć, wykonanych przy użyciu aparatu z serii 600 i nowego filmu PX 680 Color Shade First Flush. W opisie filmu możemy przeczytać m.in. o ich wrażliwości na światło zaraz po "wyjechaniu" z aparatu - najlepiej byłoby chronić je przed światłem zewnętrznym przez pierwsze cztery minuty.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem