Nowy iPhone 4S z dużo lepszym aparatem

Nowy iPhone 4S z dużo lepszym aparatem

Miał być iPhone 5, jest iPhone 4S. Zobaczcie, jakie zmiany wprowadzono w nowym wydaniu najpopularniejszego telefonu świata, przede wszystkim pod kątem wbudowanego aparatu.


Tym, co interesuje nas najbardziej, jest chyba nowy, wbudowany aparat, który będzie dostarczać zdjęć wszystkim fanom Instagrama czy Hipstamatika. Mamy tu do dyspozycji osiem megapikseli na podświetlanej od tyłu (BSI) matrycy CMOS. Apple sugeruje, iż do sensora iPhone 4S będzie docierać o 73% światła więcej, niż w przypadku poprzedniego modelu. Obiektyw skonstruowany został z pięciu elementów optycznych i może pochwalić się jasnością f/2.4 oraz ogniskową 4,3 mm. Całość jest też w stanie rejestrować materiał wideo w jakości Full HD 1920 x 1080p.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem