Nowy telewizor z serii Panasonic Viera G3 nagrywa na kartach SD

Nowy telewizor z serii Panasonic Viera G3 nagrywa na kartach SD

Panasonic prezentuje w Japonii nowe telewizory LCD z serii G3. Wiemy na pewno, że 42-calowy model TH-L42G3 będzie oferował możliwość nagrywania materiału w jakości SD lub HD nie tylko na zewnętrzny dysk twardy, ale także na karty pamięci: SD, SDHC i SDXC.


Panasonic Viera TH-L42G3 to najnowszy telewizor LCD japońskiego giganta elektronicznego. Głównym atutem urządzenia jest wsparcie dla rozdzielczości Full HD 1080p i możliwość nagrania do pięciu godzin materiału w tejże jakości na 64-gigabajtowej karcie SDXC. Pośród kolejnych wyróżników trzeba wymienić wsparcie dla Viera Link, AVCHD, DTCP-IP oraz DLNA. Matryca jest podświetlana diodami LED, a nowe rozwiązania mają okazać się bardziej efektywne w niwelowaniu smużeń. Telewizory na razie pojawią się tylko w Japonii, w lutym przyszłego roku. Cena - 150 tysięcy jenów (ok. 5500 złotych).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem