Nowy firmware 1.16 dla Ricoh GX100

Nowy firmware 1.16 dla Ricoh GX100

 Dla przypomnienia: Ricoch GX100 jest stylowym kompaktem charakteryzującym się naprawdę szerokokątnym obiektywem zmiennoogniskowym. Pojawił się na rynku w marcu 2007 roku. Od tego czasu doczekał się aż czterech poprawek firmwaru. Najnowsza wersja o numerze 1.16  też wprowadza zmiany.


Dla przypomnienia Ricoch GX100 jest stylowym kompaktem charakteryzującym się naprawdę szerokokątnym obiektywem zmiennoogniskowym. Ogniskowa wynosi od 24 do 72 mm dla standardu 35mm. Ricoh umożliwia nam również zakup konwertera, który skraca ogniskową do 19mm. Model ten został wyposażony w matrycę CCD 10-megapikseli (1/1,75"), 2,5-calowy monitor LCD (230K pikseli) oraz funkcję stabilizacji wibracji i drgań obrazu. Ciekawą opcją dla tego modelu jest możliwość zakupienia celownika LCD, który jest  bardzo przydatny gdy oświetlenie plenerowe jest zbyt silne by uzyskać wyraźny obraz na monitorze LCD. Ale przejdźmy do rzeczy. GX100 pojawił się na rynku w marcu 2007 roku. Od tego czasu doczekał się aż czterech poprawek firmwaru.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem