Nowy firmware - Olympus E-3 i obiektyw ZUIKO DIGITAL 14-54mm 1:2.8-3.5 II

Nowy firmware - Olympus E-3 i obiektyw ZUIKO DIGITAL 14-54mm 1:2.8-3.5 II

Olympus poinformował o udostępnieniu najnowszej aktualizacji firmware dla lustrzanki Olympus E-3 i obiektywu ZUIKO DIGITAL 14-54mm 1:2.8-3.5 II. Najnowsza wersja - 1.3 poprawia działania autofocusa oraz sprawność baterii w aparacie. Natomiast wersja 1.1 wzbogaca możliwości obiektywu. Aktualizacji można dokonać za pomocą oprogramowania OLYMPUS Master lub OLYMPUS Studio.


Firmware do lustrzanki Olympus E-3 umożliwi modyfikowanie wybranych punktów AF przyciskami strzałek. Funkcje klawiszy strzałek można teraz dostosować poprzez opcję BUTTON/DIAL w menu Custom 1. Ulepszeniu został poddany również autofocus, a raczej jego precyzja przy korzystaniu z  jasnych obiektywów, takich jak ZUIKO DIGITAL ED 14-35mm 1:2.0 SWD. Oprogramowanie poprawia również prędkość wykonywanych zdjęć seryjnych w trybie C-AF. Dostępna jest również sekwencja kontroli baterii poprawiająca żywotność baterii w przypadku korzystania z uchwytu zasilającego HLD-4.

Jeśli chodzi o firmware do obiektywu ZUIKO DIGITAL 14-54mm 1:2.8-3.5 II udoskonala on korekcję wskazań długości ogniskowej na pierścieniu zoomu oraz danych Exif (za wyjątkiem maksymalnej pozycji szerokokątnej / telefoto).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem