Nowy Nikon D300S - lekcja z filmowania odrobiona

Nowy Nikon D300S - lekcja z filmowania odrobiona

Dzisiejsza premiera następcy Nikona D300 nie jest zaskoczeniem. Pogłosek o rychłym pojawieniu się modelu D300S było ostatnimi dniami coraz więcej. Jak zapowiadano, tak stało się. Nikon D300 doczekał się swojego następcy, który swoimi pod kilkoma względami podniósł poprzeczkę, dystansując - przynajmniej na jakiś czas - swoją konkurencję.


Lista zmian jakie zaszły w stosunku do poprzedniego modelu nie jest długa. Nie oznacza to jednak, ze mamy do czynienia z aparatem jedynie odświeżonym. Pojawienie się funkcji filmowania jest zdecydowanie najbardziej widocznym usprawnieniem jakiego doczekał się Nikon D300. Nowy D300S potrafi rejestrować filmy w rozdzielczości HD i posiada także gniazdo pozwalające na podłączenie zewnętrznego mikrofonu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem