Nowy Olympus dla początkujących - E-600

Nowy Olympus dla początkujących - E-600

Skryty w tej samej obudowie co E-620, Olympus E-600 oferować ma nieco ograniczone w stosunku do starszego brata możliwości - za niższą cenę.


Nowy Olympus wyposażony jest w przetwornik 12,3 megapiksela Live MOS i procesor TruePic III+. Kadrowanie ułatwia ruchomy (zakres 270 stopni) panel LCD o przekątnej 2,7 cala i rozdzielczości 230 000 punktów. Wbudowany w obudowę stabilizator obrazu minimalizuje efekt drgań i ułatwia wykonanie zdjęcia na długich czasach bez pomocy statywu. Opcja podglądu na żywo czterech miniaturek dla różnych efektów ułatwia wybór optymalnych ustawień balansu bieli i innych ustawień. Aparat oferuje również tryb strzelania seryjnego (4 klatki na sekundę). Zdjęcia można zapisywać na kartach pamięci xD lub CompactFlash (Type I i Type II) - sprzęt jest kompatybilny z urządzeniami w standardzie  UDMA.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem