Nowy projekt fotograficzny Jacka Boneckiego

Nowy projekt fotograficzny Jacka Boneckiego

Jacek Bonecki, ujawnił nam swój kolejny projekt fotograficzny. Jego tematem są fotografie wykonane podczas polskiej inscenizacji drugiej pod względem użytych sił operacji desantowej Drugiej Wojny Światowej. Mowa tutaj o operacji pod kryptonimem Overlord, czyli sławnym desancie Aliantów na plażę w Normandii w 1944 roku.

Strona 1Przygotowana pod publikę (głównie turystów i wczasowiczów) inscenizacja była dziełem grup rekonstrukcyjnych, czyli miłośników historii wojskowości. Odziani w mundury z tamtych czasów, z zabytkowym - lub stylizowanym na taki  ekwipunkiem starali się możliwie najwierniej odtworzyć to wydarzenie. Na miejsce jego przeprowadzenia wybrano plażę w okolicach Helu, która miała przypominać tę w Normandii 60 lat temu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem


Spis treści