Nożyczki a Zofia Rydet - wystawa w ramach Fotofestiwalu 2010

Nożyczki a Zofia Rydet - wystawa w ramach Fotofestiwalu 2010

W łódzkiej Galerii 87 rozpocznie się wystawa pt."Nożyczki a Zofia Rydet", prezentująca fotomontaże (wycinane nożyczkami!) jednej z najważniejszych polskich fotografek. Ekspozycja odbywa się w ramach zbliżającego się Fotofestiwalu 2010.


Wystawa pokazuje prace z nożyczkami, której efektem były znane na całym świecie kolaże Zofii Rydet. Te, nigdzie wcześniej niepokazywane “wycinanki" są świadectwem zapomnianego procesu, wypartego przez wszechobecny dziś Photoshop. Wystawę  Nożyczki… dedykujemy w pierwszej kolejności tym, którzy  nieustannie buszują w komputerze, by przy pomocy Photoshopa uzyskać satysfakcjonujący obraz wizualny, wciąż nazywany jednak fotografią. W Galerii 87 przy ul. Piotrkowskiej prezentujemy fotomontaże Zofii Rydet z końca lat 60-tych i początku 70-tych – z około 10 lat twórczości.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem