Nude Yoga Girl - subtelne autoportrety

Nude Yoga Girl - subtelne autoportrety

Autorką cyklu fotografii Nude Yoga Girl jest 25 letnia kobieta, która łączy pasję ćwiczenia jogi oraz fotografii aktu. Na subtelnych czarno-białych zdjęciach, które powstają w domowym studio nie pokazuje twarzy – pozostaje anonimowa, a znajdując odpowiedni kąt, odpowiednie światło, a czasami wykorzystując cyfrową ciemnię chroni swoją intymność i nie przekracza granicy prawa, publikując kadry w Internecie.


"Zawsze starałam się znaleźć nowe drogi do wyrażenia ekspresji samej siebie. Inspiruje mnie joga i fotografia, więc postanowiłam połączyć obie pasje w jedną czystą całość. Lubię także pisać i udzielać ludziom rad na szczęśliwsze i zdrowsze życie" – mówi Nude Yoga Girl.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem