O rzut beretem według Tomasza Tomaszewskiego - wernisaż

O rzut beretem według Tomasza Tomaszewskiego - wernisaż

Epson po raz kolejny wspiera wyróżniającego się artystę. Firma zaangażowała się w wystawę prac Tomasza Tomaszewskiego, która nosi tytuł "Rzut beretem" i przedstawia współczesny obraz wsi. Redakcja portalu SwiatObrazu.pl miała przyjemność uczestniczyć w wernisażu zamkniętym zorganizowanym przez National Geographic Polska oraz Centrum Sztuki Współczesnej, który odbył się wczoraj we wnętrzach warszawskiego CSW.


Spotkanie rozpoczęło się wspaniałym przemówieniem Tomasza Tomaszewskiego. Autor ze swoich podróży po kraju stworzył wyjątkowy fotoreportaż, w którym przedstawia popeerelowską rzeczywistość. Wszystkie fotografie tworzą spójną opowieść o życiu polskiej wsi, to co w niej najprawdziwsze a zarazem zwyczajnie codzienne autor uchwycił w niepowtarzalny sposób. W przedmowie Tomasz Tomaszewski pięknie podkreślał przestrzeń z jakiej zrodził się cały projekt. Miejsca mijane w podróży a czasami będące tuż obok – o ttułowy rzut beretem wydają się być bezużyteczne i mało atrakcyjne, a jednak warto zwrócić na nie uwagę oraz na ludzi, którzy egzystują w tej przestrzeni.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem