Obiektywy Canon - różne historie: fotografowanie dzieci

Obiektywy Canon - różne historie: fotografowanie dzieci

Pierwszy odcinek serii "Obiektywy Canon" poświęcamy fotografii dzieci. To z pozoru bardzo proste zagadnienie może przysporzyć sporo problemów, zwłaszcza osobom, dla których jest to pierwszy kontakt z aparatem. Zachęcamy do zapoznania się z jednym dniem z życia dwóch uroczych dziewczynek - Hani i Marysi, oraz dwóch fotografów. Zapraszamy do lektury!

Strona 1


Dziecko dla każdego rodzica jest najważniejsze w życiu. Nic więc dziwnego, że chcemy dokładnie dokumentować każdy etap jego rozwoju, a fotografia jest na to przecież najlepszym sposobem. Wielu fotografów – czy to amatorów, czy to profesjonalistów – w tym z pewnością najpiękniejszym czasie w życiu, zajmuje się tworzeniem zdjęć swojego ukochanego malucha. Więcej – dla wielu jest to też pierwszy kontakt z aparatem. Niestety, nie zawsze zdjęcia są najwyższej klasy. A skoro mały człowiek jest dla nas najważniejszy, to dlaczego nie fotografować go jak najlepiej? Nie jest to trudne, a rezultatem jest fantastyczna pamiątka na całe życie. Pierwszy odcinek serii "Różne historie" poświęcamy właśnie fotografowaniu dzieci. Naszymi "modelkami" będą dwie pięcioletnie dziewczynki – Hania i Marysia. Fotografowanie omówimy na przykładzie fragmentu jednego dnia z życia dzieci.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem