Obiektywy Canon - różne historie: off-road

Obiektywy Canon - różne historie: off-road

Jest mnóstwo przeróżnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Każdy próbuje znaleźć coś dla siebie, coś, co będzie pasowało do jego charakteru. Dla jednych może to być relaksowanie się przed telewizorem, inni być może wybiorą spokojną pracę na działce bądź w przydomowym ogródku. Nie dla wszystkich jednak może to być zaspokajające. Jest duża grupa ludzi, którzy szukają mocniejszych przeżyć. Niekoniecznie muszą to być skoki spadochronowe, czy inne ekstremalne sporty. Możliwe, że zwykła jazda terenowym samochodem przez bezdroże dostarczy już potężnych wrażeń. Jazda prawdziwą maszyną terenową stanie się tematem ostatniego odcinka cyklu "Obiektywy Canon, różne historie".

Strona 1


Istnieje wiele samochodów określanych mianem terenowych. Jednak tylko część z nich faktycznie nadaje się do jazdy w trudnym terenie. W tej grupie znajduje się jeszcze mniejsza – są to pojazdy, które posiadają status kultowy. Niektóre z nich to dziś już zabytkowe samochody, jak np. Jeep Willis, ale są też takie, które w pełni nadają się do jazdy – jednym z nich jest Land Rover Discovery – bohater tego odcinka cyklu "Wiele obiektywów, różne historie". Jak może wyglądać dzień spędzony w towarzystwie tych pojazdów i jak go uwiecznić na fotografiach, opowiemy w krótkiej foto-historii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem